Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Сухі будівельні суміші ТМ «Мастер»

Сухі будівельні суміші «Мастер» — це сучасні вітчизняні матеріали, для виготовлення яких використовуються імпортні добавки провідних інноваційних компаній Bayer і Wacker. Ця продукція поєднала в собі всі необхідні переваги:

  • зручність у роботі — швидке приготування, легка укладка, відсутність грудок у розчині;
  • висока якість кінцевого продукту – водостійкість, термостійкість, стійкість до механічного впливу, міцність;
  • безпечність для здоров'я — висока повітропровідність і жодних шкідливих хімічних речовин.

Види продукції

Статті

Саме шпаклівки і відповідають за яскравий блиск, глянець і зовнішній шик зробленого ремонту. А це означає - до якості шпаклівок ставлять високі вимоги, і купувати їх краще в перевірених і відповідальних виконавців. Детальніше

Від якості шовного заповнювача залежить фінішний результат облицювання. Особливо значна увага вибору затирки приділяється при роботі з кахельною плиткою. Детальніше

Застосування керамзиту дає бажаний результат — будинок з відмінними показниками збереження тепла, а також зниженням шуму. Якісний, хімічно інертний, морозостійкий, перевірений матеріал. Детальніше

Цементно-вапняна штукатурка — універсальний матеріал, це тандем надійності та міцності цементу плюс паропроникність вапна, його стійкість до згубного впливу грибків та плісняви. Детальніше

Об'єкти застосування

ТМ «Мастер» розширює кордони!

Зараз відбувається будівництво житлових комплексів у західній Африці в державі Буркіна-Фасо матеріалами ТМ «Мастер».

Житловий комплекс «Фаворит»

Кладочна суміш для газоблоків Мастер «Блок» використовувалась для будівництва першого будинку житлового комплексу «Фаворит», який знаходиться на вулиці Вітрука.

Супермаркет «Фуршет»

Супермаркет «Фуршет» - укладання плитки на підлогу за допомогою суміші Мастер «Керамік універсальний».

Будівельні суміші ТМ «Мастер» гарно зарекомендували себе у будівельній практиці. Застосування цих матеріалів для створення масштабних об'єктів у великих містах України і за кордоном вже говорить саме за себе. Термінал «D» міжнародного аеропорту «Бориспіль», житлові комплекси у Києві та Житомирі, великі супермаркети і торговельні центри, Михайлівський собор у Житомирі — сфера застосування якісних сухих сумішей для будівельно-оздоблювальних робіт дуже широка.

Популярність і поширеність сухим будівельним сумішам «Мастер» забезпечує зручність використання і транспортування, а також оптимальне поєднання доступної ціни та європейської якості.

Про виробника

Виробляє будівельні суміші «Мастер» компанія ТОВ ПК «Мегабуд». Свою діяльність вона розпочала у 2000 році, випустивши перший продукт — клей для керамічної плитки. Зараз же перелік найменувань продукції під торговою маркою «Мастер» задовольняє навіть найдосвідченішого будівельника: клеї для плитки, затирка для швів, гідро- і термоізоляція, шпатлівки, штукатурки, матеріали для кладки, для монтажу і для підлоги, фарби, ґрунтовки, цемент і сипучі матеріали, а також добавки для бетону.

На сьогоднішній день «Мегабуд» — один із найбільших виробників сухих будівельних сумішей в Україні. Річна виробнича потужність компанії становить понад 10 тисяч тонн.

Чому саме сухі суміші?

Ці матеріали просто необхідні для сучасного будівництва, яке використовує нові технології та прагне максимально оптимізувати робочий процес. Ось головні плюси сухих сумішей:

  • продумана рецептура і порційне дозування — впевненість у незмінній якості та зменшення відходів розчинів;
  • високі технологічні властивості сумішей і механізоване нанесення їх на поверхні — збільшення продуктивності роботи будівельників;
  • відсутність потреби постійно підвозити на будівельний майданчик готовий розчин — зменшення транспортних витрат.

Якісний склад

Для виробництва будівельних сумішей під торговою маркою «Мастер» використовуються імпортні й вітчизняні добавки: кварцовий пісок, 500-ий цемент, глиноземистий цемент. Високі якісні показники та продумана рецептура сумішей «Мастер» забезпечують постійний попит як серед професіоналів, так і серед пересічних покупців — а до таких результатів прагнуть усі виробники сухих будівельних сумішей в Україні.

Де купити?

Сухі будівельні суміші «Мастер» купити можна не тільки в Житомирському регіоні: компанія «Мегабуд» реалізує свою продукцію в різних областях України — Київській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій. Продаж сухих будівельних сумішей здійснюється у торгових точках як обласних центрів, так і менших міст.