Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Статті та корисні матеріали

Для чого використовують рідке скло

29-01-2018

Сфери застосування рідкого скла практично необмежені, та найчастіше його використовують у будівельній промисловості. І в першу чергу, такий компонент, як рідке скло, незамінний для гідроізоляційних робіт.

Шпаклівки: як правильно вибирати і працювати

11-09-2017

Саме шпаклівки і відповідають за яскравий блиск, глянець і зовнішній шик зробленого ремонту. А це означає - до якості шпаклівок ставлять високі вимоги, і купувати їх краще в перевірених і відповідальних виконавців.

Декоративні функції захисного облицювання за допомогою затирки для швів

12-01-2017

Від якості шовного заповнювача залежить фінішний результат облицювання. Особливо значна увага вибору затирки приділяється при роботі з кахельною плиткою.

Для чого потрібен керамзит — ідеальний підхід для утеплення дому

12-01-2017

Застосування керамзиту дає бажаний результат — будинок з відмінними показниками збереження тепла, а також зниженням шуму. Якісний, хімічно інертний, морозостійкий, перевірений матеріал.

Універсальна штукатурка — цементний склад з якісними властивостями

11-01-2017

Цементно-вапняна штукатурка — універсальний матеріал, це тандем надійності та міцності цементу плюс паропроникність вапна, його стійкість до згубного впливу грибків та плісняви.

Суміші для кладки клінкерної цегли — удобне та просте рішення

11-01-2017

Унікальні фізико-механічні властивості клінкерної цегли роблять її схожою за складом з природним каменем. Завдяки низькому водопоглинанню, відмінній стійкості до високих статичних і механічних навантажень клінкер — популярний матеріал.

Наливна підлога — найкраща основа для підлогового покриття

02-09-2016

Коли мова йде про дороге фінішне покриття, ліпше не економити на сумішах для вирівнювання підлоги й виконувати всю роботу, чітко дотримуючись технологічного циклу.

Добавки для бетону: розширення спектра можливостей

02-09-2016

Фактурна штукатурка — магія сучасного декору

01-09-2016

Фактурна штукатурка не виняток, зазвичай основним наповнювачем є мінерали, гранули очищеного піску або мармурові крихти різної фракції, деревні волокна, полімерні зв'язуючі, цемент або гіпс.

Штукатурка ізогіпс: універсальність гіпсових шпаклівок

11-08-2016

Штукатурка на гіпсовій основі — це ретельно підібрана у відсотковому співвідношенні суміш із мінеральних наповнювачів, гіпсу та комплексу полімерів, щоб готовий розчин був клейким, еластичним і добре зчіплювався з основою.