Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Статті та корисні матеріали

Фактурна штукатурка — магія сучасного декору

01-09-2016

Фактурна штукатурка не виняток, зазвичай основним наповнювачем є мінерали, гранули очищеного піску або мармурові крихти різної фракції, деревні волокна, полімерні зв'язуючі, цемент або гіпс.

Штукатурка ізогіпс: універсальність гіпсових шпаклівок

11-08-2016

Штукатурка на гіпсовій основі — це ретельно підібрана у відсотковому співвідношенні суміш із мінеральних наповнювачів, гіпсу та комплексу полімерів, щоб готовий розчин був клейким, еластичним і добре зчіплювався з основою.

Суміші для вирівнювання стін: алгоритм вибору

01-07-2016

Вирівнювання стін починається з оцінки їхнього зовнішнього стану — наявності дефектів, раковин, вибоїн. Іноді при купівлі вторинного житла і в процесі капітального ремонту виявляється просто неймовірний перекіс, і простіше виконати вирівнювання стін.

Як виконувати штукатурку відкосів — від старту до фінішу

01-07-2016

Штукатурка відкосів — це одна з найпростіших і найлегших робіт, а при наявності потрібного підручного інструменту й будматеріалів цей процес доступний і любителю-початківцю. Але завжди і скрізь існують базові речі.

Ідеї облицювання стін на кухні — критерії й правила кухонного дизайну від досвідчених декораторів

01-06-2016

Оздоблення кухонних приміщень вважається одним з найскладніших проектів, оскільки функціональність кухні надзвичайно енергомістка — це і приготування їжі, і часті посиденьки всієї родини за кухонним столом, тобто, це одночасно і робота, і відпочинок.

Будівельні ґрунтовки — підготовка голих стін і не тільки

04-05-2016

Правильний вибір ґрунтовки і дотримання правил застосування відображається на якості зовнішнього результату — фінішне облицювання (шпалери, фарба або покриття дерева лаком) радує око яскравим глянцем, лиском і зберігає початковий вигляд.

Термостійкий клей для плитки — властивості та характеристика суміші

02-10-2015

Оздоблення поверхонь, що нагріваються, повинне виконуватися за допомогою тільки призначених для нагрівання/охолодження сумішей, термофізичні властивості сучасних клейових складів дозволяють не хвилюватися за довговічність покриття.

Суміші для термоізоляції - говоримо про якість, маємо на увазі Мегабуд

04-09-2015

Якісні суміші для термоізоляції крім адгезійних якостей (зчеплення з базовим шаром і наносимой обробкою) за рахунок армування мікроволокном володіють високою пластичністю, легко переносять усадку, вібрації, вплив температур та інше.

Гідроізоляція - сухі модифіковані суміші одночасно вирішують кілька завдань

11-08-2015

Вимоги до показників міцності і надійності фундаменту суворо регламентовані СНиП, серед обов'язкових процесів, які виконуються в ході будівництва – обладнання гідроізоляції фундаменту.

Утеплення багатоповерхових будинків — мистецтво зберігати тепло

05-08-2015

Фахівці знають, що для кожного типу багатоквартирного будинку є своя «доріжка» тепловтрат. Наприклад - у панельних будинках тепло йде через щілини перекриттів, панельні шви ...