Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Статті та корисні матеріали

Фасадна штукатурка «Баранчик», спосіб нанесення фасадної штукатурки

06-11-2018

У країнах Європи вже давно навчилися дбати про поліпшення екологічного стану, і це спричинило встановлення жорстких норм із теплоізоляції будівель. Фасад — це обличчя будинку, яке постійно піддається впливу сонця, вітру, снігу, дощу, пилу.

Суміші для вирівнювання стін: алгоритм вибору

05-11-2018

Вирівнювання стін починається з оцінки їхнього зовнішнього стану — наявності дефектів, раковин, вибоїн. Іноді при купівлі вторинного житла і в процесі капітального ремонту виявляється просто неймовірний перекіс, і простіше виконати вирівнювання стін.

Будівельні ґрунтовки — підготовка голих стін і не тільки

02-11-2018

Правильний вибір ґрунтовки і дотримання правил застосування відображається на якості зовнішнього результату — фінішне облицювання (шпалери, фарба або покриття дерева лаком) радує око яскравим глянцем, лиском і зберігає початковий вигляд.

​Керамзит — застосування в будівництві та ремонті

27-08-2018

Керамзитом є ніщо інше як матеріал, що зовні нагадує гравій або щебінь, який виробляється шляхом випалення глини або глиняного сланцю при температурі від 1000 до 1300 ° C протягом півгодини. У підсумку виходить дуже легковаге і пористе сировину.

Ремонт у ванній — якісна реконструкція

06-02-2018

Гідроізоляція підлоги у ванній може виконуватися в двох варіантах: по всьому периметру, що перетворює підлогу й бічні стіни в єдиний моноліт, або по розташуванню безпосередньо ванної або душової кабіни.

Шпаклівки: як правильно вибирати і працювати

11-09-2017

Саме шпаклівки і відповідають за яскравий блиск, глянець і зовнішній шик зробленого ремонту. А це означає - до якості шпаклівок ставлять високі вимоги, і купувати їх краще в перевірених і відповідальних виконавців.

Декоративні функції захисного облицювання за допомогою затирки для швів

12-01-2017

Від якості шовного заповнювача залежить фінішний результат облицювання. Особливо значна увага вибору затирки приділяється при роботі з кахельною плиткою.

Для чого потрібен керамзит — ідеальний підхід для утеплення дому

12-01-2017

Застосування керамзиту дає бажаний результат — будинок з відмінними показниками збереження тепла, а також зниженням шуму. Якісний, хімічно інертний, морозостійкий, перевірений матеріал.

Універсальна штукатурка — цементний склад з якісними властивостями

11-01-2017

Цементно-вапняна штукатурка — універсальний матеріал, це тандем надійності та міцності цементу плюс паропроникність вапна, його стійкість до згубного впливу грибків та плісняви.

Суміші для кладки клінкерної цегли — удобне та просте рішення

11-01-2017

Унікальні фізико-механічні властивості клінкерної цегли роблять її схожою за складом з природним каменем. Завдяки низькому водопоглинанню, відмінній стійкості до високих статичних і механічних навантажень клінкер — популярний матеріал.