Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Статті та корисні матеріали

Наливна підлога — найкраща основа для підлогового покриття

02-09-2016

Коли мова йде про дороге фінішне покриття, ліпше не економити на сумішах для вирівнювання підлоги й виконувати всю роботу, чітко дотримуючись технологічного циклу.

Добавки для бетону: розширення спектра можливостей

02-09-2016

Фактурна штукатурка — магія сучасного декору

01-09-2016

Фактурна штукатурка не виняток, зазвичай основним наповнювачем є мінерали, гранули очищеного піску або мармурові крихти різної фракції, деревні волокна, полімерні зв'язуючі, цемент або гіпс.

Ідеї облицювання стін на кухні — критерії й правила кухонного дизайну від досвідчених декораторів

01-06-2016

Оздоблення кухонних приміщень вважається одним з найскладніших проектів, оскільки функціональність кухні надзвичайно енергомістка — це і приготування їжі, і часті посиденьки всієї родини за кухонним столом, тобто, це одночасно і робота, і відпочинок.

Термостійкий клей для плитки — властивості та характеристика суміші

02-10-2015

Оздоблення поверхонь, що нагріваються, повинне виконуватися за допомогою тільки призначених для нагрівання/охолодження сумішей, термофізичні властивості сучасних клейових складів дозволяють не хвилюватися за довговічність покриття.

Суміші для термоізоляції - говоримо про якість, маємо на увазі Мегабуд

04-09-2015

Якісні суміші для термоізоляції крім адгезійних якостей (зчеплення з базовим шаром і наносимой обробкою) за рахунок армування мікроволокном володіють високою пластичністю, легко переносять усадку, вібрації, вплив температур та інше.

Гідроізоляція - сухі модифіковані суміші одночасно вирішують кілька завдань

11-08-2015

Вимоги до показників міцності і надійності фундаменту суворо регламентовані СНиП, серед обов'язкових процесів, які виконуються в ході будівництва – обладнання гідроізоляції фундаменту.

Утеплення багатоповерхових будинків — мистецтво зберігати тепло

05-08-2015

Фахівці знають, що для кожного типу багатоквартирного будинку є своя «доріжка» тепловтрат. Наприклад - у панельних будинках тепло йде через щілини перекриттів, панельні шви ...

Стрічковий фундамент для будинку

24-07-2015

Фундамент - це основа будинку. Важливо подбати про його правильний вибір. Поговоримо про стрічковий фундамент і його види. З'ясуємо недоліки і переваги стрічкового фундаменту.

Захист будівельних конструкцій від води. Гідроізоляція фундаментів, басейнів

04-06-2015

Правильна гідроізоляція для фундаменту, басейну, підвалу, стін. Типи гідроізоляції - вибираємо потрібний вид захисту конструкцій від води.