Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Статті та корисні матеріали

Стрічковий фундамент для будинку

24-07-2015

Фундамент - це основа будинку. Важливо подбати про його правильний вибір. Поговоримо про стрічковий фундамент і його види. З'ясуємо недоліки і переваги стрічкового фундаменту.

Захист будівельних конструкцій від води. Гідроізоляція фундаментів, басейнів

04-06-2015

Правильна гідроізоляція для фундаменту, басейну, підвалу, стін. Типи гідроізоляції - вибираємо потрібний вид захисту конструкцій від води.

Євровагонка. Основні види, критерії вибору

21-05-2015

Тонкі обшивальні дошки називають євровагонкою. Цей популярний оздоблювальний матеріал - продукт переробки деревини. Такий сучасний матеріал використовують для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, для обшивки стін та стелі.

Шпаклювання стін — правильний вибір інструментів

18-05-2015

Технології будівельно-оздоблювальних робіт - простота та легкість вирівнювання стінових поверхонь. Під фарбування або під шпалери?

Укладка плитки в басейн — алгоритми та етапи виконання робіт

18-05-2015

Басейни в будівельному переліку по праву вважаються об'єктами високої складності, до будівництва та оздоблення яких висуваються жорсткі вимоги. Розрізняють два види гідроізоляції басейнів.

Фасадна штукатурка «Баранчик», спосіб нанесення фасадної штукатурки

08-05-2015

У країнах Європи вже давно навчилися дбати про поліпшення екологічного стану, і це спричинило встановлення жорстких норм із теплоізоляції будівель. Фасад — це обличчя будинку, яке постійно піддається впливу сонця, вітру, снігу, дощу, пилу.

Як зміцнити фундамент будинку, гідроізоляція фундаменту

08-05-2015

Чому при будівництві будинку багато уваги приділяють фундаменту? Все дуже просто. Як відомо, надійний фундамент — запорука довгих років існування будинку. Та на жаль, ця частина будівлі часто руйнується швидше, ніж сама будівля.

Як встановити водостоки

08-05-2015

Дуже важливо щоб на даху не залишилася волога і вода, так як з часом це може призвести до руйнування його покриття. Щоб цього не сталося складається проект водовідвідної системи. Основна її роль - захист фундаменту від дощу.

Дизайн ванної кімнати — безліч ідей

07-05-2015

Розпочавши ремонт у квартирі, незалежно від того, новобудова це або ринок вторинного житла, багато хто розуміє, що ванну кімнату доведеться буквально «піднімати з руїн».

Як доглядати за дерев'яними сходами - компанія Амайстер

16-09-2014

Сходи - не лише конструкція будинку, але й елемент його інтер'єру, який потребує постійного догляду. Компанія Амайстер розповість Вам як зберегти привабливий вигляд деревяних сходів.