Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Статті та корисні матеріали

Ціни на проектування та будівництво будинків у Харкові

11-09-2014

Будівництво котеджів зараз знаходиться на піку популярності. Практично кожна людина, що має грошові кошти, прагне стати власником власного окремого житла.

Стиль прованс — французький шарм вашого будинку

09-07-2014

​Первозданний прованський стиль — це неймовірно красивий інтер'єр сільських будинків регіону Прованс у Франції, наповнений теплом, світлом і затишком.

Облицювання цоколя — окраса вашого фасаду

30-04-2014

Цоколь є нижньою частиною фасаду. Його функції полягають у захисті стін від забруднень і механічних пошкоджень.

​Сучасні стилі дизайну

07-01-2014

Дизайн — невід’ємна частина архітектури. За допомогою якісно підібраних меблів, вишуканих деталей та елементів декору можна ефектно підкреслити вподобання і спосіб життя господаря, зробити правильне зонування приміщення.

Сайдинг металевий — прекрасний облицювальний матеріал

02-07-2013

Облицьований сайдингом будинок виглядає так ошатно, що викликає захоплення як звичайних перехожих, так і бувалих майстрів. Крім того, сайдинг захищає стіни будинку від вологості й ультрафіолетового випромінювання.

Яку штукатурку використовувати?

08-06-2013

Який матеріал користується найбільшим попитом в облицюванні будинків? Останнім часом лідерські позиції займає штукатурка, при чому штукатурка фактурна. Саме фактурна фасадна штукатурка дозволить надати інтер'єру неповторний та завершений вигляд.

Мармурова підлога у ванній кімнаті

01-06-2013

Мати ванну кімнату з мармуровим покриттям підлоги - це розкішно. Але важливо розуміти всі плюси і мінуси мармурової підлоги. Мармур - натуральний камінь, який утворюється, коли вапняк нагрівається і піддається сильному тиску.

Акрилові фарби для стін

06-05-2013

«Чорна смуга», «біла смуга», «барвисте життя», «яскрава особистість»... Починаєш думати, що наше життя вимірюється фарбами. Неначе хтось зверху робить маленький рух пензлем, а потім з цікавістю спостерігає, як змінюється все навколо нас.

Суміші для кладки

26-03-2013

Коли перед нами красивий будинок, теплий камін або розкішна піч, ми часто захоплено вигукуємо: «Яка чудова кладка!» Що вкладаємо в цей вигук-схвалення? Найчастіше професійну роботу майстра, якісний матеріал і бездоганний дизайн.

Шпатлювання поверхні

25-02-2013

Шпатлівка — це спеціальна основа для виправлення різних видів дефектів поверхні. Розрізняють вирівнювальні (першого шару), фінішні (другого шару) та універсальні шпатлівки.