Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Дизайн ванної кімнати — безліч ідей

Розпочавши ремонт у квартирі, незалежно від того, новобудова це або ринок вторинного житла, багато хто розуміє, що ванну кімнату доведеться буквально «піднімати з руїн». При цьому найчастіше переслідується мета створення незвичайного та індивідуального дизайну за невеликі гроші. Основна ціль такого дизайну — поєднати функціональність, комфорт з естетичною привабливістю приміщення. Ванні кімнати переважно мають маленьку площу, а тому надійними супутниками досягнення встановлених цілей у власників житла стають правильно обраний стиль дизайну, форма, колір і світло.

Стиль інтер'єру ванної кімнати

Починаючи ремонт у ванній, дуже важливо уявляти, якою ви її бачите, якою вона буде, який настрій створюватиме, задаючи тон майбутньому дню. Ванна кімната, мабуть, перше приміщення, яке відвідує кожен після пробудження для проведення водно-гігієнічних процедур.

Вибираючи майбутній стиль приміщення ванної кімнати, власникові квартири слід звернути увагу, що в обраному дизайні доведеться відмовитися від невідповідних йому деталей і аксесуарів. Приміром, хай-тек буде точно несумісний з пластиковими стаканами для щіток і мильницями, а ретро-стиль зажадає від вас викинути в сміття металеві тримачі для рушників.

  • Сучасний стиль вітає гармонійне поєднання яскравих кольорів у предметах інтер'єру, використання зонування та візуального розділення простору на функціональні області. Цьому напрямку дизайну ванної кімнати притаманні вмонтований у стіну підвісний унітаз, невелика душова кабіна або кутова гідромасажна ванна. Привабливої, нестандартної форми аксесуари гармонійно довершать стильний сучасний дизайн ванної кімнати, який,у порівнянні зіншими видами, досить економний.

  • Мінімалізм у дизайні ванної кімнати характеризується чіткимийпростими лініями, незначною кількістю деталей та аксесуарів, що і визначає концепцію назви стилю. Обов'язковою складовою мінімалізму ванної кімнати є відсутність яскравих деталей і дотримання режиму однотонності, який припускає використання максимум трьох спокійних відтінків в межах одного кольору. Мінімум кольору, деталей і меблів — основні ідеї цього стилю, які допоможуть безпомилково реалізувати його.

Дизайн ванной комнаты, фото - минимализ

  • Етно-японський або східний стиль в дизайні інтер'єру ванної кімнати стає все більш поширеним у сучасних оселях. Атмосфера цього стилю може бути відтворена за допомогою характерних для Японії натуральних матеріалів — бамбука, рисового паперу, шовку і дорогих порід деревини, що природним чином надає дорого вигляду. Цей стиль ототожнюється з точністю, правильністю, логічністю і продуманістю. Його характерними елементами є світлі відтінки, підвісна сантехніка, дерево в інтер'єрі та аксесуарах. Якщо ж у власника приміщення недостатньо коштів, щоб створити оригінальний дизайн інтер'єру в східному стилі, можна додати кілька характерних елементів, які додадуть йому тонкий східний аромат. Такими можуть бути плитка зпринтомквітучих гілок сакури або характерних японських будиночків, зелений бамбук, шторка для ванної з ієрогліфами або іншим тематичним зображенням.

Дизайн ванной комнаты, фото - восточный стиль

Гра світла, кольору і форм в інтер'єрі ванної

Коли довго шукаєш способи збільшення простору стандартної ванної кімнати невеликого розміру, то, розглядаючи фото та зображення різних дизайнів ванної кімнати, щиро дивуєшся, чому такі ідеї не спадали на думку раніше. Існують стандартні, розроблені та реалізовані професійними дизайнерами варіантирозташуванняпредметів, меблів і сантехніки у ванній, враховуючи її площу.

Дизайн ванной комнаты, фото - освещение

Гратися зрозташуванням меблів можна інноваційним способом — із застосуванням спеціальних комп'ютерних програм, або традиційним методом, який підійде для тих, хто не дружить із технікою: моделювання вирізаних з паперу предметів інтер'єру або креслення розміщення меблів та сантехніки з варіантами розташування.

Замінивши традиційну ванну на сучасну душову кабіну, можна не тільки вирішити проблему збільшення простору (наприклад, для установки пральної машини), але й значно скоротити використання води, а відтак і зберегти сімейний бюджет. Класичне правило розширення просторушляхомвикористання світлих відтінків прекрасно працює і у ванній кімнаті.

Крім того, візуально збільшити обсяг можна за допомогою укладання плитки по діагоналі, установки дзеркальних дверцят на шафках, розташування компактних меблів по всій висоті стін. Перетворена ванна кімната з індивідуальним інтер'єром неодмінно складе гідну конкуренцію фотографіям у модних журналах за стилем і дизайном!