Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Стиль прованс — французький шарм вашого будинку

Первозданний прованський стиль — це неймовірно красивий інтер'єр сільських будинків регіону Прованс у Франції, наповнений теплом, світлом і затишком.

У наш час стиль прованс став дуже популярним, оскільки в такому інтер'єрі відчуваєш себе спокійно і затишно, що так необхідно в ритмі сучасного міського життя.

мебель в стиле Прованс

Для цього стилю характерне використання натуральних, а іноді навіть необроблених матеріалів — дерево, скло, камінь. Прованський стиль дуже світлий і теплий, тому тони переважають відповідно м'якій пастельні — ніжно-ліловий, бежевий, кремовий, молочний, оливковий.

Меблі в стилі прованс— це не просто ліжко, комод або шафа, це витвір мистецтва, хоча вигляд вони мають досить простий, іноді навіть грубуватий, але це не заважає їм лишатися витонченими. Це можуть бути дерев'яні, плетені або ж ковані вироби. Для дерев'яних меблів у стиліпровансхарактерні потертості, тріщинки, природна неоднорідність дерева.

У провансі багато текстилю — грубі суконні скатертини, прикрашені в'язаною обробкою; серветки; тонкі, ажурні або зроблені з мішковини штори, декоровані канатамийкитицями; чохли на диван і стільці з сільським квітковим принтом або в клітинку.

Варто звернути увагу на декоративні елементийдеталі, якими переповненийстиль. Це і кованісвічники, і рамки для фотографій, і маленькі старовинні скриньки, гілочки засушених квітів, віночкийбагато іншого.