Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

​Сучасні стилі дизайну

Дизайн — невід’ємна частина архітектури. За допомогою якісно підібраних меблів, вишуканих деталей та елементів декору можна ефектно підкреслити вподобання і спосіб життя господаря, зробити правильне зонування приміщення. 

Современные стили интерьера - стиль хай-тек

Найвибагливіші вподобання власників будь-якого житла — котедж це або маленький приватний будинок — знайдуть втілення у різноманітних інтерпретаціях стилів дизайну.

Хай-тек

Прихильники мінімалізму віддають перевагу стилю хай-тек, як найсучаснішому і найбільш практичному, з використанням останніх досягнень прогресивних технологій. Конструктивісти 20-х років минулого століття — прабатьки сучасного стилю.

Дизайн у стилі хай-тек поєднує використання меблів-трансформерів з мінімумом декору, а також сучасної техніки (домашній кінотеатр, електрокамін, плазмовий телевізор, проектор, посудомийна машина).

Переважають рівні блискучі поверхні зі скла і металу. Використання дзеркал органічно вписується в дизайн інтер'єрів. Активне використання освітлення і підсвічування замінює відсутність декору, що візуально розділяє приміщення на зони. Стилю притаманна функціональність, актуальна для сучасних молодих бізнесменів, зайнятих роботою.

Современные стили интерьера - стиль Элекстрика

Еклектика

В еклектиці найчастіше поєднуються два-три стилі, близькі за часом та ідеями. Почуття міри в поєднанні стилів і гарний смак і є дизайн інтер'єру в стилі еклектика. Як наслідок — неповторний, приголомшливий ефект, зрозумілий навіть недосвідченому шанувальнику прекрасного. Цей стиль має свої переваги у випадку, коли в будинку по сусідству живуть люди з різними естетичними уподобаннями. Зручність для душі і тіла в кожному куточку — це еклектика. Поєднання різних стилів припускає використання складових, поєднаних за кольором, фактурою, матеріалами.

Важливим елементом стилю еклектики є декор. Використовуються різьблені меблі, текстиль на стінах, драпірування на вікнах. Кольорові рішення інтер'єру — переважно нейтральних, природних кольорів. Творчість фахівців студії дизайну інтер'єрів — невтомна праця і захоплення водночас.

Современные стили интерьера - Этнический стиль

Етнічний стиль

У оформленні житла в етнічному стилі переважає використання декору. Елементи декору підкреслюють фольклорні мотиви, культурні та історичні особливості різних народностей і національностей.

Етніка або фолк — це дорогі серцю спогади дитинства, враження про незабутні подорожі, любов до екзотики. Це порівняно недорогий стиль, він не вимагає перепланування, конструктивних змін. Національні особливості диктують свої умови вибору оздоблювального матеріалу, дизайну меблів, орнаментів текстилю. В якості оздоблення використовують природні матеріали (дерево, кераміку, камінь, бамбук, ротанг) або їх майстерну імітацію.

Современные стили интерьера - стиль минимализм

Меблі декорують шутром диких тварин, штучною шкірою. Оригінальні кольорові рішення варіюються залежно від обраної «географії». Гра світла і тіні в такому інтер'єрі досягається завдяки використанню локальних світильників.

Мінімалізм

Стиль сучасний і популярний впродовж ось уже 100 років, відрізняється ясністю і лаконічністю композиційних рішень. Основне для створення інтер'єру, заповненого до стелі світлом і повітрям, — великий простір приміщення, по можливості, без внутрішніх перегородок. Вікна — великі, часто від підлоги.

Психологічний мінімалізм — це перевага холостяків, яким до вподоби порядок і чітка організація свого побуту. Облаштування власного житлового простору шляхом використання мінімальної кількості предметів навряд чи підійде багатодітним сім'ям.

В оздобленні найчастіше використовують білий колір з комбінацією нейтральних відтінків, а також чорний і сірий. Найкращий для цього стилю декор — його відсутність. Для прикрашання стін допускається використання 1–2 стильних футуристичних чорно-білих полотен, мінімум декоративних рослин.

Докладніше про продукцію ТМ «Мастер»

Мастер «Штукатурка»

Мастер «Люкс»

Мастер «Економ»