Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Фасадна штукатурка «Баранчик», спосіб нанесення фасадної штукатурки

У країнах Європи вже давно навчилися дбати про поліпшення екологічного стану, і це спричинило встановлення жорстких норм із теплоізоляції будівель.

Фасад — це обличчя будинку, яке постійно піддається впливу сонця, вітру, снігу, дощу, пилу. Фасадна штукатурка повинна встояти перед усіма примхами погоди.

Існує чотири категорії фасадних штукатурок:

Для неї характерні:пожежобезпечність, хорошапаропроникна і теплоізоляційна здатність. Проте цей вид штукатурки має низьку стійкість до забруднення та до хімічних елементів, не стійкий до вібрацій, тому не застосовується для будівель поблизу дороги.

  • На основі акрилових смол — акрилова фасадна штукатурка.

Застосовується на всіх мінеральних основах, але, на відміну від мінеральної штукатурки, має низьку паропроникність.

  • На основі калійного скла — силікатна штукатурка.

Застосовується на будь-яких силікатних основах. Має хорошупаропроникникнуздатність, високу біостійкість.Недоліки —невеликийвибір кольорової гамиівисока вартість.

  • На основі силіконових смол — силіконова фасадна штукатурка.

Основні характеристики: висока паропроникність, відмінніводо-ібрудовідштовхуючівластивості. Вартість цього виду покриття — найвища.

У наш час існує багатий асортимент продуктів для обробки фасадів, безліч технологій і способів нанесення фасадного декору. 

Але фасадна штукатурка «Баранчик» заслужила найкращі відгуки споживачів. Подібні оздоблення використовуються практично всюди: як на фасадах державних установ, так і на житлових будинках. Їїособлива фактура, схожа на ідеально викладені дрібні камінці, дозволяє прикрасити будь-який фасад, а неоднаковий і водночас унікальний розмір зерняток надає оригінальності поверхні.

Декоративна штукатурка «Баранчик» використовується не лише для обробки зовнішніх стін, а й добре підходить для внутрішніх поверхонь.

Склад штукатурки «Баранчик»

До складу штукатурки входять найбезпечніші та екологічно чисті мінеральні компоненти. В основі — природні складові: мармур, кварц, доломіт. Покриття має гарну паропроникну здатність, а це забезпечує комфортний мікроклімат приміщення і запобігає утворенню конденсату. Добре підібраний гранулометричний склад заповнювача, збалансований із щільністю штукатурного розчину, дозволяє частинкам мінералів утворювати єдину масу.

Властивості декоративної штукатурки «Баранчик»

До основних властивостей декоративної штукатурки «Баранчик» належать:

  • високий рівеньморозо-і водостійкості;
  • відмінна адгезія (зщепленняматеріалу з основою);
  • стійкість до прямих сонячних променів;
  • ударостійкість та еластичність;
  • простота у догляді.

Цей вид фактури не затримує пил, бруд, володіє більш однорідноюструктурою. Завдяки великій кількості зерен однієї фракції досягається ефект ідеально рівномірного покриття. Після затирання напівтертком матеріал набуває фактури дрібних камінчиків, які щільно укладені.

Технологія нанесення штукатурки

Важливо! Перед початком роботи з нанесення штукатурки, обов'язково дотримуйтесь правил безпеки. Уникайте потрапляння штукатурки на будь-яку ділянку шкіри, особливо в очі. Працюйте тільки в рукавичках. Температура при нанесенні повинна складати 5–25 °С. Інструменти: нержавіюча терка, шпатель.

Перед нанесенням штукатурки потрібно підготувати поверхню. Поверхня повинна бути чистою, рівною і гладенькою, ні в якому разі не повинно бути залишків попереднього покриття. Також потрібно позбутися жирних плям, тріщин, вибоїн. Основа повинна бути міцною та сухою.

Після підготовки поверхні їїґрунтуютьспеціальним розчином. Після того, якзаґрунтованаповерхня висохне, можна наносити фасадну штукатурку «Баранчик». Для цього змішують в пропорції, зазначеній наупаковці, готову суміш з водою. Повинна вийтисметаноподібнасуміш.

Розчин за допомогою спеціальної насадки будівельним міксером або електродрилем потрібно ретельно перемішатиізалишити на 5 хвилин. Протягом 1,5 години розчин необхідно використати.

Шар повинен відповідати товщині зерен. Час висихання штукатурки «Баранчик» — від 12 до 48 годин.

Докладніше про продукцію ТМ «Мастер»

Мастер «Універсал»

Мастер «Короїд»

Мастер «Декор»

Мастер «Короїд»