Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Для чого потрібен керамзит — ідеальний підхід для утеплення дому

Втрата тепла — один із найголовніших факторів, що впливає на підвищення комунальних платежів і не тільки. Постійне удосконалення продукції будівельного ринку, новинки й розробки виробників забезпечують зростальний споживчий попит в недорогому, але якісному способі утеплення будинків. Застосування керамзиту дає бажаний результат — будинок з відмінними показниками збереження тепла, а також зниженням шуму. Якісний, хімічно інертний, морозостійкий, перевірений матеріал для утеплення є абсолютно чистим екологічним продуктом.

Фактично керамзит — продукт переробки глини під високим температурним впливом: у спеціальній камері глина спочатку пом'якшується до стану «тіста», потім при температурі понад тисячу градусів закипає, утворюючи дрібні гранули з міцною герметичною оболонкою, всередині якої знаходиться повітря. Загальновідомий факт, що найкраще зберігає тепло «запаковане» повітря, тому керамзит ще довго буде популярним серед компаній-забудовників та приватних споживачів. Легкий, зручний у роботі, технологічний, гіпоалергенний керамзит — ідеальне рішення для утеплення будь-яких перекриттів — від підвалів до верхніх поверхів.

Тонкощі застосування керамзиту: дотримання етапів роботи й гарантія відмінного результату

Широкий спектр застосування керамзиту визначають його властивості: вогнетривкість, стійкість до різкої зміни температур, відсутність факту гниття та корозії, його не зіпсують паразити або гризуни, бактерії й грибки.

Де та як використовують керамзит:

  • Будівництво. Для виготовлення легких марок товарного бетону керамзит у якості заповнювача є більш дешевим та вигідним матеріалом у порівнянні зі щебенем, а експлуатаційні характеристики відповідають вимогам. Керамзитобетон використовується для зведення будівель з не більш як 4 поверхами зі строком експлуатації до півстоліття.
  • Фундамент. Подушка з керамзиту під фундамент забезпечує не лише ізоляцію, а й правильне дренування ділянки землі. При цьому можна зробити основу під фундамент меншої глибини.
  • Тепло- та звукоізоляція. Підлоги, міжповерхові перекриття, горище або цокольний підвал — керамзит скрізь буде виконувати функцію збереження тепла та захисту від вологи. Крім цього, завдяки пористості зменшується навантаження на перекриття.
  • Комунікації. Насипка керамзиту під водопровідні труби в рази зменшує ризик промерзання і проривання у зимовий період. Використовувати керамзитову насипку можна як для приватних будинків, так і для масштабних забудов (мікрорайонів, окремих котеджних містечко та іншого).
  • Дорожне будівництво. В умовах високого водоносного горизонту, в заболоченій місцевості важливий аспект захисту доріг від підвищеної вологи. Подушка керамзиту під полотном виконує функцію захисного прошарку, що поглинає вологу.

Окрім експлуатаційних функцій, гранули керамзиту затребувані у ландшафтних роботах. Досвідчені садівники/городники використовують його як добавку до ґрунту. Це одночасний захист від комах і збереження потрібної вологи у кореневій системі, що в результаті підвищує врожайність, зберігає здоров'я рослин.

Від напівсухої стяжки з керамзитом до цегли і посипаних доріжок в саду — цей продукт сучасного ринку завжди знайде свого споживача.

Докладніше про продукцію ТМ «Мастер»

Мастер «Керамзит»