Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Євровагонка. Основні види, критерії вибору

Тонкі дошки для обшивки називають євровагонкою. Цей популярний оздоблювальний матеріал — продукт переробки деревини. Такий сучасний матеріал використовують для внутрішньої та зовнішньої обробки, для обшивки стін та стелі. Цей дуже економний матеріал, для роботи з ним не потрібні якісь особливі навички, з часом не втрачається привабливий зовнішній вигляд.

Переваги євровагонки

 1. Відносно невисока ціна.
 2. Довговічність.
 3. Міцність.
 4. Можливість заміни одного чи більше елементів покриття.
 5. Підходить для внутрішніх та зовнішніх покриттів.
 6. Простота монтажу.

Виды евровагонки

Залежно від матеріалу вагонка буває

 • Дерев'яна, зроблена з натурального дерева. Термін слугування такої вагонки за умови додаткової обробки в межах 20 років. Її якість визначається за кількістю та величиною сучків та наявністю червоточин. Таке оздоблення — прекрасний захисний матеріал. Зимою зберігає тепло, а в літній період забезпечує прохолоду. Зовні виглядає дуже затишно. Одна з головних переваг — висока стійкість до механічних пошкоджень.
 • Пластикова — матеріал полівінілхлорид. Така вагонка абсолютно не боїться вологи, не гниє, не піддається корозії. Але при потраплянні прямих сонячних променів може втратити первинний зовнішній вигляд. Немає необхідності у додатковій обробці та догляді, легко підтримувати її чистий вигляд. Термін слугуванння близько 30 років.
 • МДФ вагонка, листковий матеріал, його виготовляють сухим пресуванням при високій температурі та тиску дрібнодисперсної деревної стружки. Підходить для оздоблення майже всіх приміщень. При монтажі не потрібна спеціальна підготовка стін. Високий ступінь звуко- і теплоізоляції.

Критерії вибору

 • Цілісність упаковки.
 • Краї повинні бути ідеально рівними.
 • Вологість дерев'яних матеріалів не повинна перевищувати 17 %.
 • Кількість сучків дерев'яної вагонки повинна відповідати нормі.
 • Тріщини свідчать про пересушку матуріалу.

Для різних приміщень підбирається відповідний вид вагонки. Вибрати і придбати євровагонку потрібної якості на торговельному майданчику Аll.biz не складно.

Евровагонка характеристики

Таке оздоблення стає з кожни роком все більш популярним, це зумовлено прийнятною ціною, цікавим дизайном та легким монтажем.

Перед продажем євровагонка різних класів пакується у захисну поліетиленову плівку, яка надійно захищає її від пошкоджень та зайвої вологи.  

Докладніше про продукцію ТМ «Мастер»

Мастер «Короїд»

Мастер «Штукатурка»