Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Мармурова підлога у ванній кімнаті

Мати ванну кімнату з мармуровою плиткою — розкішно. Мармур — натуральний камінь, який утворюється, коли вапняк нагрівається і піддається сильному тиску. Кристали в момент реорганізації часто створюють щільні породи з цікавим забарвленням і прожилками. Мармур — це м'якша порода, у порівнянні з гранітом, але все ж досить міцна.

Пісок і кислі рідини — найлютіші вороги мармурової плитки. Якщо ви будете правильно доглядати за мармуровою плиткою, то вона вас буде радувати протягом багатьох років.

Мраморный пол с его преимуществами и недостатками

Кілька мармурових плиток з однієї партії можуть бути досить крихкими і можуть тріскатися уздовж забарвлення вен. Тому потрібно бути обережним при обробці плитки. Але як тільки відполірований мармур твердо буде встановлений у цементній основі, проблем більше не буде.

Мармур може тріскатися так само, як і керамічна плитка або природний камінь, якщо під ним є порожнечі. Тому не можна економити на цементі. Також необхідно, щоб підлога була вирівняна в одній площині, аби не було виступів чи провалів. Для вирівнювання підлоги ви можете зробити заливний підстилаючий шар, який за консистенцією нагадує рідке тісто.

Початок робіт

Перед початком роботи ви повинні визначити орієнтацію мармурової плитки.

Найпростіший спосіб — встановити мармурові плитки паралельно до стіни в кімнаті. Але якщо ви хочете, щоб підлога виглядала цікавіше, вам потрібно встановити плитку по діагоналі кімнати. Це означає, що плитки встановлюються під кутом 45 градусів від стіни. Цей метод складніший, особливо тоді, коли потрібно різати плитку, але кінцевий результат приголомшливий.

Найвдаліший варіант проміжків між плитками — це 1/8 дюйма. Витримувати цю відстань допомагають кругові пластикові прокладки. Ці прокладки сформовані таким чином, що одна сторона використовується там, де перетинаються чотири плитки, а інша сторона може бути використана для створення точного розриву в будь-якій точці уздовж краю плитки. Вони придатні для повторного використання, оскільки ставляться поверх плитки, і набагато зручніші за пластикові хрестики, які встановлюються в щілину між плитками.

Якщо ви не перевищуєте проміжок в одну восьму дюйма між кожною плиткою, можете використовувати рідкий розчин для укладання мармурової плитки. Відсутність кварцового піску в рідкому розчині гарантує, що відполірована поверхня мармуру не подряпається за умови потрапляння рідкого розчину зверху плитки. Для запобігання тріщин у розчині при застиганні додавайте мінімальну кількість води в розчин при замішуванні.

Після укладання мармурової плитки вам залишається подбати тільки про регулярне очищення. Уникайте абразивних речовин для чищення. Якщо ви будете регулярно (один раз на тиждень) проводити чищення, то виявите, що чистити підлогу зовсім не важко. Проблеми починаються, коли плитка або шви між плитками сильно забруднені, тоді очищення ускладнюється. За регулярного догляду, вам потрібно просто мокрою губкою зняти забруднення, а потім протерти сухою ганчіркою, щоб мармур заблищав, як першого дня після ремонту.

Ваша ванна кімната з мармуровою плиткою буде виглядати чудово протягом багатьох років.

Докладніше про продукцію ТМ «Мастер»

Мастер «Мармур "White"»