Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Термостійкий клей для плитки — властивості та характеристика суміші

Оздоблення поверхонь, що нагріваються, повинне виконуватися за допомогою тільки призначених для нагрівання/охолодження сумішей, термофізичні властивості сучасних клейових складів дозволяють не хвилюватися за довговічність покриття.

Компанія Мегабуд пропонує готові склади для роботи з різними оздоблювальними матеріалами – клінкерна плитка, природний, штучний камінь, керамограніт, що використовуються для мурування печей, камінів або теплої підлоги.

термостійкий клей для плитки

Однаковий показник температурного розширення клею для плитки та цегли створює єдину, еластичну та жароміцну основу, що не руйнується протягом тривалого періоду експлуатації. Не менш важливо – із термостійким клеєм для плитки сьогодні можуть працювати не лише професіонали, а й початківці-любителі, оскільки технологія робочого процесу не настільки кропітка, як раніше.

Склад термостійкого клею для плитки нараховує кілька десятків компонентів, основа – цементно-піщана суміш із ретельно підібраним комплексом жароміцних синтетичних добавок, пластифікаторів для еластичності. Розчин не тріскається, чудово тримає плитку, стійкий до зміни температурного режиму.

Вибір термостійкого клею – відмінності, характеристики, тонкощі застосування

Ринок сучасних будівельних сухих сумішей пропонує два варіанти клейової суміші для плитки – для печей, камінів, димарів і для укладки плитки на теплу підлогу.

Оздоблення плиткою в басейнах, саунах, лазнях типу хамам також обов'язкове із використанням клейової суміші. Підготовчі роботи і укладання плитки виконуються у кілька етапів:

  • Готуємо поверхню – за наявності старих оздоблювальних матеріалів обов'язково їх видалити, зчистити жирові, масляні плями, вапняний наліт, розчистити старі шви укладанняна глибину не менше, ніж 8-10 мм;
  • Змочити поверхню водою – рясно за допомогою малярської кисті за кілька підходів, під час роботи також потрібно підсохлі ділянки поверхні змочувати водою;
  • Підготовка клею – суха суміш висипається в ємність із чистою (не крижаною) водою у відповідності з розрахунком, зазначеним на упаковці. Кількість води не повинна перевищувати необхідну, оскільки в такому випадку технологія буде порушена, початкова густота зникне після 3-5- хвилинного постійного розмішування. Після введення і перемішування суміші необхідно витримати технологічну паузу – 5 хвилин і розмішати розчин знову;
  • Обов'язково – змочування плитки перед укладанням, низькопориста занурюється у воду на 5-10 секунд, кахельна змочується 2-3 хвилини.

отделка печи плиткой

Період використання приготованої суміші не перевищує 1 години, тому потрібно відразу заготовляти саме ту кількість розчину, яка буде використана за цей час.

Клейові суміші для оздоблення плиткою – висока міцність одночасно з еластичністю

Використовуючи термостійкий клей для плитки, навіть початківці-любителі можуть виконувати оздоблювальні роботи. Клейові склади компанії Мегабуд характеризуються низкою незаперечних переваг – висока адгезія поверхні цегли з укладеною плиткою, стійкість до циклічних термомеханічних впливів, міцність, морозостійкість, вогнетривкість.

облицовка камина плиткой

Розшивання міжплиткових швів виконується після двох діб витримки, через три доби після розшивання камін або піч можна нагріти протягом 1 години до 100°С для остаточного схоплювання клею, так званий «обережний прогрів».

Подальше нагрівання печі не нормується, вже наступної доби можна вводити камін у експлуатацію.

Докладніше про продукцію ТМ «Мастер»

Мастер «Керамік Універсальний»

Мастер «Керамік Екстра»

Мастер «Керамік універсальний. Зимова формула»