Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Сайдинг металевий — прекрасний облицювальний матеріал

Сайдинг, незважаючи на його відносну молодість, міцно зайняв свою нішу на ринку будівельних матеріалів і здобув, з цілком зрозумілих причин, шалену популярність. Облицьований сайдингом будинок виглядає так ошатно, що викликає захоплення як звичайних перехожих, так і бувалих майстрів. Крім того, сайдинг захищає стіни будинку від вологості й ультрафіолетового випромінювання.

Це не повний перелік якостей нового облицювального матеріалу. Він є прекрасною перешкодою для іржі й гниття, а його монтаж настільки простий, що з ним впорається будь-який чоловік, який має певні навички у будівництві.

Декоративна виразність сайдингу вражає. Поговоримо лише про один вид сайдингу — металевий.

Металлический сайдинг

Для виробництва металевого сайдингу використовують оцинковану сталь. Її товщина складає 0,5 мм, а в якості захисного декоративного покриття використовують поліестер або пластизол.

Металевий сайдинг (алюмінієвий і сталевий) являє собою панелі. Вони можуть бути найрізноманітніших відтінків і мають перфоровану кромку для цвяхів, забезпечені спеціальним замком-клямкою. Тому металевий сайдинг дуже легко монтується в секції будь-якого розміру для комплексної обробки будівлі. Панелі металевого сайдингу однакові й стандартні за розміром; габаритна ширина становить — 260 мм, монтажна — 230 мм, довжина — від 2000 до 6000 мм, а висота профілю складає 14 мм.

Для дому легко дібрати додаткові елементи, куточки (зовнішні й внутрішні), наличники, з'єднувальні планки, початкову і завершальну рейки. Залежно від вашого вподобання, легко вибрати ці елементи контрастного кольору.

В ряд його незаперечних переваг входять екологічна чистота, висока надійність, негорючість, стійкість кольору. Металевий сайдинг стійкий до різких атмосферних перепадів температур.

Перед монтажем сайдингу здійснюється решетування. Залежно від виду обрешітки панелі сайдингу монтуються за допомогою саморізів або цвяхів з нержавіючої сталі. При застосуванні додаткових елементів металевого сайдингу можна виконати будь-яку складну деталь монтажу. Переваги металевого сайдингу перед вами.

Матеріал дуже дорогий, але облицьований металевим сайдингом будинок виглядає дивовижно, хоча цей вид сайдингу частіше використовують при облицюванні адміністративних будівель і будівель іншого призначення, наприклад, пожежонебезпечних об'єктів. Через високі ціни на матеріал не кожен індивідуальний забудовник зважиться купити його на облицювання приватного будинку. Але термін служби металевого сайдингу вражає: виробники гарантують 25 років і більше.