Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Суміші для кладки

Коли перед нами красивий будинок, теплий камін або розкішна піч, ми часто захоплено вигукуємо: «Яка чудова кладка!» Що вкладаємо в цей вигук-схвалення? Найчастіше професійну роботу майстра, якісний матеріал і бездоганний дизайн.

А от суміш для кладки, за допомогою якої була створена вся ця краса, залишається без уваги. Але ж правильно підібрана суміш — запорука не тільки зовнішньої бездоганності будівлі, але і її довговічності!

Смеси для кладки. Как выбрать?

Суміші для кладки. Як вибрати?

Вибір суміші багато в чому залежить від матеріалу, з якого ви збираєтеся зводити споруду. Важливо враховувати й сам об'єкт — для будинку, припустимо, і для каміна не підійде одна і та ж суміш.

Отже, доброякісна суміш повинна бути міцною та добре зчіплюватися з елементами Вашої кладки, не пропускати вологу і не завдавати шкоди матеріалами, які використовуються для будівництва. Важливий і екологічний показник, адже ви хочете насолоджуватися своєю будівлею, а не втрачати своє здоров'я.

Уявімо, ви вирішили звести будинок з цегли чи бетонних блоків, або відгородити свою ділянку надійним кам'яним парканом. Вам знадобиться укладальна суміш, яка легко наноситься і забезпечує міцність конструкції. Укладальна суміш Майстер «Будівельник» відповідає всім цим вимогам.

Якщо в якості будівельного матеріалу ви обралигазо- абопінобетонніблоки, то і суміш необхідно підібрати відповідну. Адже особливість кладки з таких матеріалів у тому, що суміш наноситься тонким шаром, щоб забезпечити максимальну щільність прилягання блоків. Суміш для кладки Ц.В.1.МР2 Майстер «Блок» для таких матеріалів незамінна.

Особливо ретельно варто обирати суміш для кладки, якщо Ви збираєтеся будувати камін або піч. Ці елементи вашого інтер'єру покликані дарувати тепло і затишок, зрештою, стати справжньою окрасою будинку!

Щоб ця краса не розсипалася від використання за призначенням, суміш повинна бути термостійкою. Для цих цілей підійдуть Розчинна суміш Майстер «Камін» і Суміш для кладки печей і камінів Майстер «Піч». Якщо ви плануєте скріплювати матеріали максимально тонким шаром, то вибирайте Майстер «Камін», до речі, ця суміш здатна витримувати температуру в 1700 °C. Суміш Майстер «Піч» створена спеціально для пічних кладок, товщина шару її нанесення може варіювати від 2 до 15 мм, а температура, яку вона з легкістю витримує — 1200 °C.

Докладніше про продукцію ТМ «Мастер»

Мастер «Блок»

Мастер «Будівельник»

Мастер «Камін»

Мастер «Піч»