Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Облицювання цоколя — окраса вашого фасаду

Облицовка цоколя своими руками

Цоколь є нижньою частиною фасаду. Його функції полягають у захисті стін від забруднень і механічних пошкоджень. Але, обробивши цоколь відповідними матеріалами, ми отримуємо красивий декоративний елемент фасаду будинку. Клінкерна плитка, камінь,полімерпіщанаплитка, ПВХ панелі — будь-який з цих матеріалів допоможе створити оригінальне облицювання і виділити ваш будинок з-поміж інших.

Готуємо цоколь до облицювання

Першим етапом стане очищення цоколя, його вирівнювання та обробка ґрунтовкою, а можливо, і водовідштовхувальними засобами. Під час вибору матеріалу для облицювання, звертайте увагу, наскільки гармонійно він буде виглядати на фасаді та як відповідатиме загальній ландшафтній концепції.

  • Клінкерна плитка — імітує цеглу за розмірами, але вага її набагато легша, а товщина менша. За допомогою морозостійкої еластичної клейової рідини таку плитку кріплять на цоколь, створюючи шви, які потім заповнюються акриловою масою.

Отделка цоколя клинкерной плиткой

  • Облицювання з каменю — для такого дорогого виду оздоблювальних робіт можна вибрати як вид каменю (граніт, мармур, піщаник), його забарвлення, фактуру, так і розмір облицювальної плитки. Для її укладання використовують клей для каменю, залишаючи проміжки для посилення ефекту натуральності.

Облицовка цоколя натуральным камнем

  • Штучний камінь — бюджетний замінник натурального каменю. Його перевага в тому, що за допомогою такого матеріалу можна створити найрізноманітніший малюнок. Кріпиться облицювання зі штучного каменю аналогічно попередньому. Тільки на фінішному етапі поверхня обробляється захисним водовідштовхувальним засобом.

Облицовка цоколя искусственным камнем

  • Панелі з ПВХ — дуже практичний, міцний і економний матеріал для облицювання цоколя. Він створює досить привабливий вигляд цегляної кладки, мозаїчної  штукатурки. Встановлювати панелі необхідно на металевий або дерев'яний каркас.

Облицовка цоколя ПВХ-панелями

Докладніше про продукцію ТМ «Мастер»

Мастер «Керамік Внутрішній»

Мастер «Керамік Універсальний»

Мастер «Універсал»

Мастер «Штукатурка»