Интернет-магазин «Сучасний дім»

Сучасні матеріали для будівництва та ремонту

Перемога в тендері

06-10-2010

Перемога в тендері

Компанія Мегабуд ТМ «Мастер» виграла тендер на право постачання сухих будівельних сумішей для будівництва терміналу «D» аеропорту Бориспіль. Для будівництва терміналу буде використана суміш Мастер «Блок», яка призначена для кладки внутрішніх та зовнішніх стін з піно- та газобетонних блоків.

Сьогодні на будівництво вже доставлено більше 80 тонн сумішей.  

ТМ «Мастер» в Twitter та Facebook

20-09-2010

Twitter та Facebook

Поспішаємо повідомити, що тепер ви можете дізнатись про усі новинки ТМ «Мастер» та Twitter и Facebook, а також підписатись на розсилку новин за допомогою RSS.

Фарби-переможці!

01-07-2010

ТМ «Мастер» представляє: фарби-переможці! «Люкс», «Економ», «Фасад»6 вибирайте будь-яку для необхідних робіт. Перемагайте разом з фарбами ТМ «Мастер»!

Суміш Мастер «Блок» у подарунок!*

05-05-2010

Смесь Мастер «Блок»

Купуючи газобетонні блоки «UDK» в мережі магазинів «Сучасний дім», ви отримаєте у подарунок суху суміш Мастер «Блок», необхідну для кладки у повному об'ємі.

Акція діє до 31 травня 2010 року.

* Під подарунком мається на увазі можливість придбати його за 1 копійку.

Новинки від ТМ «Мастер»

04-05-2010

ТМ «Мастер» представляє нові продукти:  

Жаротривка суміш для кладки Мастер «Піч» використовується для будівництва стін з вогнетривких цегли і блоків під час виготовлення коминів, печей, опалення і т.п. з робочою температурою до 1200 °С.

Мастер «Піч»

Мастер «Ґрунт-Біозахист» - ґрунтівка з антисептичною дією для знищення і попередження виникнення грибків, водоростей, бактерій, вірусів на мінеральних поверхнях всередині та ззовні приміщень. Створює бар'єр проти висолів на цегляних та бетонних поверхнях.  

Мастер «Грунт-Біозахист»